RENGINYS: Mokymų ciklas: Į vaiką orientuota psichoterapija

Mokymų ciklas

Į vaiką orientuota psichoterapija: 

darbas su vaikais, paaugliais, šeima

2021 – 2023 m., Kaunas
Sėkmingai užbaigus pirmosios grupės mokymų ciklą, pasisėmę naujų idėjų, papildę ir patobulinę mokymo programą – kviečiame prisijungti prie antrosios mokymų grupės. Renkama specialistų, dirbančių su vaikais, paaugliais ir šeimomis, grupė (ne daugiau kaip 14 dalyvių). Mokymų ciklą sudarys 18 savaitgalių (penktadienis – šeštadienis arba penktadienis – sekmadienis). Seminarai vyks vieno – dviejų mėnesių intervalais, kursas truks pusantrų – du metus. Programą sudarys teorinės ir praktinės dalys, atvejų aptarimai, supervizijos bei patyriminės grupės. Mokymai vyks lietuvių, anglų ir rusų kalbomis (esant reikalui – su vertimu į lietuvių kalbą), kviečiami Lietuvos ir užsienio lektoriai – savo srities specialistai.
Programos tikslas – supažindinti su įvairiais darbo su vaikais, paaugliais ir šeimomis būdais, susikurti ir plėsti specialisto „instrumentų“ arsenalą, galimybes būti lanksčiam individualiems vaiko ir šeimos poreikiams. Neatsiejama mokymų dalis – asmeninis dalyvių patyrimas, metodikų išbandymas bei savo darbo refleksijos (atvejų aptarimai).
Pirmieji seminarai: 2020 metų sausio 29–31d., vasario 26–28d., kovo 26–28d. Tolesnių mokymų datos dar derinamos, pagal galimybes derinsime ir su dalyvių poreikiais. Nuo antrojo seminaro prasidės ir atvejų aptarimai (supervizijos), kurių metu dalyviai pristatys savo darbo atvejus. Programoje numatomos temos: Fenomenologinis požiūris į žmogų; Kūno psichoterapija (Agnė Matulaitė); Individualioji Adlerio psichologija (Rasa Bieliauskaitė); Psichodinaminė psichoterapija (Aušra Kurienė); Kognityvinė psichoterapija (Julius Neverauskas); Sisteminė šeimos terapija (Vaiva Bingelienė); Egzistencinė paradigma (Diana Būtienė, Julija Abakumova – Kočiūnienė); Psichodrama (Daiva Rudokaitė); Muzikos terapija (Diana Gečė); Dailės terapija (Liudmila Lebedeva); Geštalto terapija; V. Oaklander darbo modelis; darbas su sergančiais vaikais; specialiųjų poreikių vaikai; krizių ir traumų psichologija; provokacinė terapija; darbas su metaforinėmis / projekcinėmis kortomis; rašymo terapija ir kitos temos.
Vieno mokymo bloko (vieno savaitgalio / dviejų-trijų mokymo dienų) kaina – 180 eur (įskaičiuotos mokymo priemonės, dalomoji medžiaga, kavos / arbatos pertraukėlės). Mokymai vyks Kauno centre („Žmogaus psichologijos studijoje“, Gedimino g. 30 arba netoliese esančių viešbučių salėse).
Paraiškas priimame el. paštu: zpstudija@gmail.com
Besiregistruojantiems bus išsiųsta anketa, gali būti kviečiama pokalbiui. Su mokymų dalyviais bus pasirašomos sutartys.
Užbaigus programą bus išduodami pažymėjimai (su organizatoriaus antspaudu, išklausytų teorinių ir praktinių valandų skaičiumi bei vedančiųjų parašais).