Apie mane

Jau daugiau nei 15 metų, paklausta, kuo užsiimu gyvenime, galiu atsakyti, kad esu psichologė. Nors turiu įvairiapusės profesinės patirties (žiūrėti “Darbo patirtis”), tačiau labiausiai save jaučiu individualioje  psichoterapinėje praktikoje. Individualios psichologinės konsultacijos ar psichoterapinės sesijos metu susitinkame dviese su besikreipiančiu žmogumi – klientu, pacientu tam, kad jis galėtų susitikti su savimi, savo gyvenimo kontekstais, realijomis.

Šie susitikimai yra savotiškai stebuklingi, nes tai – gyvenimą keičiantys susitikimai. Juk žmogus pas psichologą ateina tada, kai “viskas kaip ir gerai, bet kažkas ne taip”, kai kažką spaudžia, maudžia, skauda. Ieškome, kas tas “kažkas”, ką daryti, ką keisti, kad žmogus ir jo gyvenimas taptų labiau vientisas.

Neretai besikreipiantiems žmonėms sakau, o dabar rašau jums, kad aš nesu ir negaliu būti jūsų gyvenimo ekspertė, todėl receptų ir iš anksto paruoštų patarimų nedalinu, tačiau sugebu ir moku sukurti erdvę ir sąlygas, kad jūs pats ieškotumėte ir rastumėte tą reikalingą atsakymą į rūpimą klausimą. Psichologinis konsultavimas ir psichoterapija tik prasideda kabinete, tačiau tęsiasi už jo ribų, toliau jums teks eiti ir bandyti tuos svarbius klausimus ir atsakymus išpildyti ir įgyvendinti. Jei jaučiate, kad šiuo gyvenimo etapu jums reikėtų profesionalaus psichologo palydėjimo, daugiau informacijos rasite “Kontaktai”.

01 (51)